Kategorie

Do nabycia

Małżeństwo. Wielka tajemnica

Podróż do wnętrza

okl Jeziorski - Historia pewnej milosci

Kalendarz

Styczeń 2019
N P W Ś C P S
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 • okl Jeziorski - Historia pewnej milosci..właśnie w tym momencie, kiedy Bóg mógł spodziewać się odpowiedzi miłości, kiedy mógł oczekiwać pierwszego słowa dziękuję i kocham z ust obdarowanej, wydarzył się największy dramat w historii ludzkości.”

  Aby na nowo odnaleźć drogę do własnego serca, Bóg daje nam Wielkanoc i przygotowuje nas do niej przez czas Wielkiego Postu. Pragnie obudzić nasze serce, rozpalić w nim miłość. Chce poprowadzić nas do jego głębin, abyśmy na nowo odkryli, dlaczego, a może lepiej: dla Kogo żyjemy. Dotyk Boga może sprawić, że spękana ziemia ludzkiego serca stanie się na nowo życiodajną glebą. Tylko Jego dotyk sprawia, że życie przestaje być ciężarem, który trzeba znosić, a staje się darem wartym przeżycia. Bez Boga w sercu ciężko odnaleźć sens codzienności, nadzieję, która pozwala nieustannie iść do przodu. Wszystko wydaje się przytłaczające, szare, monotonne… Tymczasem On wszedł w dzieje człowieka, umarł i zmartwychwstał, aby nadać nowy sens całemu ludzkiemu życiu. Zostawił nam Wielkanoc, z której bije źródło życia, i ofiarował czas Wielkiego Postu, byśmy mogli głęboko i owocnie przeżyć święta.

  Tymi słowami, które stanowią fragment książki, wydawnictwo Salwator prezentuje rozważania, które przygotowałem na Wielki Post. Powstały one na podstawie tekstów zamieszczanych na blogu, zostały jednak przepracowane i ubogacone tak, aby mogły ukazać się w formie książkowej. Z radością więc informuję o tej publikacji czytelników bloga dziękując wam za waszą obecność. Zainteresowanych zaś odsyłam do wydawnictwa Salwator oraz innych księgarni. Mam nadzieję że lektura tych rozważań pozwoli czytelnikom owocnie przeżyć zbliżający się już okres Wielkiego Postu, jak również święta Wielkanocne, do których czas pustyni przygotowuje.

  Informacje o książce:
  Tytuł: Historia pewnej miłości. Duchowa droga do własnego serca
  Autor: ks. Sławomir Jeziorski
  Wydawnictwo: Salwator
  Rok wydania:2014
  Oprawa: broszurowa
  Format: 12 x 18 cm
  Liczba stron: 72
  Cena rynkowa: 12,90

  Posted by ks. Sławek @ 23:57

Comments are closed.