Kategorie

Do nabycia

Małżeństwo. Wielka tajemnica

Podróż do wnętrza

okl Jeziorski - Historia pewnej milosci

Kalendarz

Styczeń 2019
N P W Ś C P S
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 • To wędrowanie, które chcemy podjąć, nie będzie wycieczką krajoznawczą. Decydując się na podróż do własnego wnętrza, nie możemy wyruszyć jako turyści. Nie możemy tam liczyć na punkty informacyjne czy promocje dla zwiedzających. Idziemy w  nieznane. W  naszej wędrówce nie przyda nam się ani gruby portfel, ani karty kredytowe. Zbędny też będzie aparat fotograficzny. W  tej ekspedycji nie umieścisz na Facebooku ani swojej lokalizacji, ani zdjęć, aby inni mogli polubić miejsce, w którym jesteś. Kto chce posiąść samego siebie, kto pragnie być autentycznie sobą i  pragnie wyruszyć w  podróż do wnętrza, musi zrezygnować z poszukiwana atrakcji turystycznych, a podjąć trud rozeznania i walki.

  Tymi słowami, zaczerpniętymi z książki chciałbym zaprosić do wielkopostnej lektury nowej publikacji, która powstała na bazie publikowanych jakiś czas temu na blogu katechez na temat grzechów głównych. Przyznam, że z obawą przyjąłem propozycję wydawnictwa Gloria24.pl przygotowania tekstu do druku. Dziś jednak z radością mogę podzielić się z wami wiadomością, że książka ta pojawiła się kilka dni temu w sprzedaży.

  Wielki Post jest czasem, który sprzyja zatrzymaniu się i zwróceniu nieco większej uwagi na własne serce. Ufam, że teksty zamieszczone w tej książeczce pomogą owocnie przeżyć rozpoczynający się dzisiaj czas przygotowania do Wielkanocy. Oprócz samych rozważań, w książeczce, na zakończenie każdego rozdziału znajdują się konkretne pytania, które mają pomóc w badaniu własnego serca, a także Psalm, który jest zaproszeniem do modlitwy. Mam nadzieję, że taka forma pomoże czytelnikom nie tylko dowiedzieć się czegoś, o strategii działania grzechu, ale pozwoli zlokalizować ją w sobie i skutecznie jej przeciwdziałać. W ten sposób możemy stać się prawdziwie wolni!

  Książkę można nabyć na stronie wydawnictwa Gloria24.pl, oraz w księgarniach.

  Informacje o książce:

  Tytuł: Podróż do wnętrza. Rozpraw się z tym co cię krępuje
  Autor: ks. Sławomir Jeziorski
  Wydawca: Wydawnictwo Gloria24.pl
  Rok wydania: 2015
  Format: 105×180
  Stron: 144
  Cena rynkowa: 19,90

  Posted by ks. Sławek @ 14:24

2 komentarze to Podróż do wnętrza – już w sprzedaży!