Na marginesie

.........................................................

Co obecnie na blogu i jakie propozycje na przyszłość – te informacje znajdziecie właśnie tutaj, na marginesie. Niech ta strona będzie też okazją do tego, abyście podpowiadali czego brakuje, co zmienić, co jest w porządku. Niech to będzie nasz wspólny blog.

W Wielkim Poście w cyklu Historia pewnej miłości próbuje prowadzić nas w nieco inni niż zwykle sposób przez historię zbawienia. Tą historię człowieka, w którą ze swoją miłością zaangażował się sam Bóg. To historia tej miłości, która wytrwała aż do śmierci – śmierci Syna Bożego. I jego zmartwychwstania. Wpisy w każdą środę Wielkiego Postu.

W każdą sobotę zapraszam do lektury Komentarza do niedzielnej liturgii słowa. Bóg nieustannie mówi do nas, próbuje odpowiadać na nasze problemy. To czego potrzebujemy, to pewnego klucza, który otworzy bogactwo słowa dla naszego życia. Ufam, że pomocne w tym będą te wpisy.

Po Wielkanocy wrócimy do cyklu Współczesny Korynt w którym próbuję kreślić wizję współczesnego świata oświeconą Ewangelią Jezusa Chrystusa. Przewodnikiem w tym cyklu czynię św. Pawła i Jego Listy do Koryntian (choć nie tylko).

Search this Site


[]